• DOLAR
  $4.107,2700
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.065,4700
 • BIST
  1,1646
MÜSİAD’dan Ziyaret

MÜSİAD’dan Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şube Başkan V. Ramazan DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Haldun CÖMERT, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ramazan DOĞAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye katkılarını takip ve takdir ettiklerini belirterek Rektör ŞAHİN’e akademik çalışmalarıda başarılar […]

reklam"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şube Başkan V. Ramazan DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Haldun CÖMERT, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ramazan DOĞAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye katkılarını takip ve takdir ettiklerini belirterek Rektör ŞAHİN’e akademik çalışmalarıda başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, nice mühendisler, muhasebeciler ve nitelikli ara eleman yetiştiren bir yükseköğretim kurumu olarak öğrencilerimize öğrenimleri sırasında deneyim fırsatı ve mezunlarımıza istihdam sunan iş dünyasının desteğine vurgu yaparak Üniversite – Sanayi iş birliğini önemsediklerini belirtti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"