• DOLAR
  $3.998,6600
 • EURO
  $0,7910
 • ALTIN
  $47.908,8600
 • BIST
  1,1309
BU VATAN TOPRAKLARINI KORUMAK İÇİN ŞAHLANAN BİR MİLLETİN KAHRAMANLIK DESTANIDIR!!

BU VATAN TOPRAKLARINI KORUMAK İÇİN ŞAHLANAN BİR MİLLETİN KAHRAMANLIK DESTANIDIR!!

Yüzyılımızın en büyük savaşlarından biri olan Çanakkale Savaşı Atatürk ve silah arkadaşlarının verdikleri inanılmaz mücadeleye tarihimize zafer olarak altın harflerle damgasını vurmuştur. Bu zaferde yaklaşık üçyüzbin askerimizin şehit olduğu bu savaş sonrasında ulusumuza, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını armağan etmiş bu zafer sadece ülkemizde değil dünyada da bir mücadele örneği olarak kayıtlara geçmiştir. Bugün Türkiye Cumhuriyeti topraklarında […]

reklam"

Yüzyılımızın en büyük savaşlarından biri olan Çanakkale Savaşı Atatürk ve silah arkadaşlarının verdikleri inanılmaz mücadeleye tarihimize zafer olarak altın harflerle damgasını vurmuştur. Bu zaferde yaklaşık üçyüzbin askerimizin şehit olduğu bu savaş sonrasında ulusumuza, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını armağan etmiş bu zafer sadece ülkemizde değil dünyada da bir mücadele örneği olarak kayıtlara geçmiştir.
Bugün Türkiye Cumhuriyeti topraklarında bağımsız ve özgürce yaşaya bilmemiz Çanakkale’de gösterilen ulusal direnç ve şehitlerimiz sayesindedir’’ Türk milleti bu mücadele sonunda birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini bir kez daha dünyaya ilan etmiştir. Bizlere düşen bütün fertleriyle el ele verilerek bir olarak beraber olarak bu mukaddes yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik ve beraberlik bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı bu güzel Vatanı bizlere emanet eden Atamıza karşı borç bilmeliyiz. Canımızı,kanımızı feda ederek kazandığımız bu vatanı korumak bu kutsal emanete sahip çıkmaktır.
Başta Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun silah arkadaşları olmak üzere Türk milletinin bölünmez bütünlüğü uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi,ebediyete intikal eden ve hayatta olan kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.
GÜLTEKİN BOZAN
Teksif Sendikası
Çorlu Şube Başkanı

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"