• DOLAR
  $3.998,6600
 • EURO
  $0,7910
 • ALTIN
  $47.908,8600
 • BIST
  1,1309
YENİ HAYATA ‘’MERHABA’’

YENİ HAYATA ‘’MERHABA’’

1981 yılından bugüne, sağlık hizmeti sunumunda şehrimizde önemli bir referans merkezi olan hastanemizin, yaptığı başarılı ameliyatlar ile bölgemizde adından söz ettiren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Önder Dolap, uzun zamandır kilo verememe şikâyetleri ile yaşam standartları düşen hastalarımıza şifa olmaya devam ediyor. Yıllardır fazla kiloları ile mücadele eden 33 yaşındaki hastamız MüjganMinez, Obezite Cerrahisi […]

reklam"

1981 yılından bugüne, sağlık hizmeti sunumunda şehrimizde önemli bir referans merkezi olan hastanemizin, yaptığı başarılı ameliyatlar ile bölgemizde adından söz ettiren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Önder Dolap, uzun zamandır kilo verememe şikâyetleri ile yaşam standartları düşen hastalarımıza şifa olmaya devam ediyor.
Yıllardır fazla kiloları ile mücadele eden 33 yaşındaki hastamız MüjganMinez, Obezite Cerrahisi Merkezimiz doktorlarından Op. Dr. Mustafa Önder Dolap’a başvurdu. Yapılan ilk muayene sonrasında kardiyoloji, dâhiliye, diyetisyen ve göğüs hastalıkları muayeneleri de gerçekleştirildi. Her branşta yapılan tetkikler ile obezite cerrahisine (sleevegastrektomi) uygunluğu yönünde karar verilen hastamız için ertesi güne ameliyat planlandı.
Ameliyat günü sabahında, tüm yatan hastalarımıza yapıldığı gibi kendisine ve refakatçisine Covid-19 tetkiki yapılan hastamızın, Covid-19 yönünden tüm önlemlerin alındığı servisimize yatışı yapıldı.Laparoskopik olarak gerçekleştirilenobezite cerrahisi ameliyatı sonrasında serviste dinlenmeye alınan hastamız, üç gecelik hastane yatışının ardından diyetisyen takibi ve on gün sonra kontrole gelmek üzere taburcu edildi.
40. yılında Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Müjgan Hanım’a yeni hayatında mutluluklar dileriz.
Unutmayın, obezite ile mücadelede yalnız değilsiniz, sizin için en doğru yöntemi birlikte belirleyelim. Yeni bir görünüşe, yeni bir hayata hep birlikte güvenle adım atalım.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"