• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
KILIÇDAROĞLU’NA VELİMEŞE BOZASI

KILIÇDAROĞLU’NA VELİMEŞE BOZASI

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tekirdağ’a yapmış olduğu ziyarette kendisine meşhur Velimeşe bozası ikram etti. Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel meşhur Velimeşe bozasından ikram etti. Kılıçdaroğlu, “Hizmetlerinden Dolayı Başkan Rasim Yüksel’i Tebrik Ediyorum” Ergene Belediye Başkanı […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tekirdağ’a yapmış olduğu ziyarette kendisine meşhur Velimeşe bozası ikram etti.
Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel meşhur Velimeşe bozasından ikram etti.
Kılıçdaroğlu, “Hizmetlerinden Dolayı Başkan Rasim Yüksel’i Tebrik Ediyorum”
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in boza ikramından dolayı son derece memnuniyet duyduğunu belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gerek yazılı basın gerekse sosyal medyadan Ergene Belediyesinin çalışmalarını takip ediyor ve bu güzel çalışmalardan dolayı Ergene’nin çalışkan Başkanı Rasim Yüksel’i tebrik ediyorum. Covid19 hastalığını atlatıp tekrar eski sağlığına kavuşan Başkanımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimi de iletiyorum” dedi.
“Velimeşe Bozasının Tadı Çok Güzel”
Başkan Yüksel’in daha önce Ankara’da kendisine yapmış olduğu ziyarette boza ikram edildiğini ve tadını çok beğendiğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ikramından dolayı Başkan Yüksel’e tekrar teşekkür etti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"