• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
UĞUR MUMCU CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

UĞUR MUMCU CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri tarafından Uğur Mumcu Caddesi’nde başlatılan yol genişletme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Uğur Mumcu Caddesi’nin Salih Omurtak Caddesi ile Erdal İnönü Caddesi’ni birbirine bağladığını ifade ederek, “Bu cadde trafik akışı açısından önemli bir güzergâh. Caddemiz 330 metre uzunluğunda […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri tarafından Uğur Mumcu Caddesi’nde başlatılan yol genişletme çalışmaları devam ediyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Uğur Mumcu Caddesi’nin Salih Omurtak Caddesi ile Erdal İnönü Caddesi’ni birbirine bağladığını ifade ederek, “Bu cadde trafik akışı açısından önemli bir güzergâh. Caddemiz 330 metre uzunluğunda ve 25 metre genişliğinde. Daha önce cadde üzerinde bulunan yapıyı yıktıktan sonra bu alanda dolgu çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz bu alanda şu ana kadar 1.600 ton dolgu malzemesi serimi gerçekleştirdi.
Uğur Mumcu Caddesi’nde devam eden çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte yol 1/1000 ölçekli uygulama imar planına uygun hale getirilecek ve orta refüj çalışmalarının ardından da çift şerit olarak hizmet vermeye başlayacak.
Hava şartlarının elverdiği ölçüde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Tüm çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Uğur Mumcu Caddesi’ni genişletilmiş haliyle yeniden ulaşıma açacağız.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"