• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI PANDEMİ, TURİZM VE DEPREM GÜNDEMİYLE TOPLANDI

CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI PANDEMİ, TURİZM VE DEPREM GÜNDEMİYLE TOPLANDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün ev sahipliğinde “Pandemi, Turizm ve Deprem” ana başlıkları ile gerçekleşen toplantıya katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, böylesi önemli bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan son derece mutluluk duyduklarını belirterek, “Toplantılarımızın amacı ortak akıl, işbirliği, dertleşme ve çözüm üretme, […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün ev sahipliğinde “Pandemi, Turizm ve Deprem” ana başlıkları ile gerçekleşen toplantıya katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, böylesi önemli bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan son derece mutluluk duyduklarını belirterek, “Toplantılarımızın amacı ortak akıl, işbirliği, dertleşme ve çözüm üretme, çünkü sorunlarımız ortak. 11 Büyükşehir, Türkiye’nin lokomotifi, ekonomiyi ayakta tutan, ülkemizin saç ayağı olan şehirler. Bölgelerimiz, plakalarımız, iklimimiz farklı olsa da bizler bir bütünün parçalarıyız.” dedi.
Açılış konuşmasının ardından Prof. Dr. Kayıhan Pala, Prof. Dr. Naci Görür ve TÜROFED eski başkanı Osman Ayık tarafından katılımcılara sunum yapıldı.
Toplantıda Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yer aldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Albayrak, “Ülkemiz nüfusunun yaklaşık 40 milyonuna hizmet eden Cumhuriyet Halk Partili 11 Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün’ün ev sahipliğinde ‘Deprem, Turizm ve Pandemi’ gündemiyle görüş alışverişi yapmak üzere buluştuk. Birlik ve beraberlik içerisinde değerli Başkanlarımızla kentlerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"