• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
DİNAMİK DENETİM MODELİ KAPSAMINDA ERGENE’DE DENETİMLER DEVAM EDİYOR

DİNAMİK DENETİM MODELİ KAPSAMINDA ERGENE’DE DENETİMLER DEVAM EDİYOR

İçişleri Bakanlığı’nın 81 İl Valiliğine göndermiş olduğu “Dinamik Denetim Modeli Faaliyetleri” konulu genelgesi kapsamında Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Velimeşe mahallesinde faaliyet gösteren işletmelerde Covid19 tedbirleri denetimi yapıldı. Velimeşe mahallesinde vatandaşların yoğun olarak gittiği bir çok işletmede Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Dinamik denetim modeli kapsamında Covid19 denetimler yapılırken, Zabıta ekipleri işletmelerde özellikle […]

reklam"

İçişleri Bakanlığı’nın 81 İl Valiliğine göndermiş olduğu “Dinamik Denetim Modeli Faaliyetleri” konulu genelgesi kapsamında Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Velimeşe mahallesinde faaliyet gösteren işletmelerde Covid19 tedbirleri denetimi yapıldı.
Velimeşe mahallesinde vatandaşların yoğun olarak gittiği bir çok işletmede Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Dinamik denetim modeli kapsamında Covid19 denetimler yapılırken, Zabıta ekipleri işletmelerde özellikle hijyen ve maske kurallarına uyulup uyulmadığı konusunda hassasiyet göstererek işletme sahiplerine kurallar bir kez daha belirtilerek gerekli bilgiler aktarıldı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapılan denetimlerle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında, “Belediyemiz Zabıta ekiplerimiz tarafından işletme sahiplerine genel ve özel hijyen kurallarına uyulması, maske kullanımı, ürünlerin tüketiciye sunumu esnasında muhafaza koşulları ve hijyen koşullarının sağlanması amacıyla kontrol ve denetimler gerçekleştirilmiştir. Yapılan kontrollerde işletmelerde personel, işletme sahipleri ve vatandaşlara Covid19 virüsü tedbirleri ve işletme içi salgın planı hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Unutulmasın ki virüse karşı en büyük silahımız kurallara uymaktır, bunun için hep birlikte maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bu süreci atlatacağız” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"