• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
MERKEZ CAMİİ’NE MODERN TENTE

MERKEZ CAMİİ’NE MODERN TENTE

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Merkez Camii’nde çelik konstrüksiyon üzerine modern asma ve germe sistem mebran örtü uygulaması gerçekleştirdi. Çorlu Belediyesi olarak her zaman ibadethanelerin yanlarında yer aldıklarını ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda desteğe devam edeceklerini dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Merkez Camii bahçesinde vatandaşları yağış ve güneşten koruyan tentelerin yetersiz kalmasının […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Merkez Camii’nde çelik konstrüksiyon üzerine modern asma ve germe sistem mebran örtü uygulaması gerçekleştirdi.
Çorlu Belediyesi olarak her zaman ibadethanelerin yanlarında yer aldıklarını ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda desteğe devam edeceklerini dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Merkez Camii bahçesinde vatandaşları yağış ve güneşten koruyan tentelerin yetersiz kalmasının ardından alana çelik konstrüksiyon üzerine modern asma ve germe sistem mebran örtüden oluşan yeni bir uygulama gerçekleştirdiklerini söyledi.
İnceleme ve ziyaretler sırasında vatandaşlardan gelen taleplerin dikkate alındığını belirten ve konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Yardımcısı Tunçcan, “Özellikle cenaze namazlarında yaşanan yoğunluk sebebiyle vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak Merkez Camii bahçesinde yer alan mevcut tenteleri kaldırarak yerine yeni ve modern bir yapı oluşturmaya karar verdik.
Bu kapsamda zemin çalışmalarının tamamlanmasının ardından bahçede bir ana kaide ve sekiz adet gergi olmak üzere dokuz adet çelik konstrüksiyon sistemi uygulandı ve 270 metrekarelik mebran örtü uygulaması gerçekleştirilerek yağış ve güneşten korunma alanı da genişletilmiş oldu.
Çorlu Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmeye ve ihtiyaçlar doğrultusunda ibadethanelerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"