• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Vesilesi ile Orion Avm’de Hülya Sarı Küçük tarafından gerçekleşen Otizm Farkındalık Etkinliği’ne MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan , Başkan Yardımcıları Oktay Koç ve Haldun Cömert katılım sağladı. Etkinlik sonrası açıklama yapan Doğan, şunlara değindi; ‘Dünyada ve ülkemizde her geçen gün hızla artan otizm, doğuştan gelen, beynin ve sinir sisteminin […]

reklam"

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Vesilesi ile Orion Avm’de Hülya Sarı Küçük tarafından gerçekleşen Otizm Farkındalık Etkinliği’ne MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan , Başkan Yardımcıları Oktay Koç ve Haldun Cömert katılım sağladı.
Etkinlik sonrası açıklama yapan Doğan, şunlara değindi;
‘Dünyada ve ülkemizde her geçen gün hızla artan otizm, doğuştan gelen, beynin ve sinir sisteminin yapı ve işleyişinden kaynaklanan gelişimsel bir farklılığı ifade ediyor.

Otizmi, bireylerin yaşamları önündeki bir engel olmaktan çıkarmak ve bu genetik farklılık ile hayatlarını kolaylaştıracak olanakları sağlamak devlet kurumlarımızın, farklılıklarını zenginliğimiz addederek onları sosyal hayata kazandırmak ise her bireyin insanlık görevidir.
Bizler, otizmi bir sorun değil farklılık olarak görüyoruz.
Otizmle mücadelede erken tanının ve eğitimin tedavi sürecinde hayati öneme sahip olduğunu asla unutmamalıyız.
Bu vesileyle otizmli vatandaşlarımızın ve ailelerimizin 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Gününü tebrik ediyor, Otizmin Farkındayız diyorum! ‘ Dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"