• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Genç MÜSİAD Tekirdağ ve AK Parti Çorlu Gençlik Kollarından Farkındalık Etkinliği

Genç MÜSİAD Tekirdağ ve AK Parti Çorlu Gençlik Kollarından Farkındalık Etkinliği

Genç MÜSİAD Tekirdağ ve AK Parti Çorlu Gençlik Kolları pandemi dönemi ile birlikte ihtiyaç haline gelen kan bağışına dikkat çekmek için 2 Nisan Cuma Günü Saat 16:30 ile 18:00 arasında Çorlu Atatürk Meydanında Kızılay Çorlu Çadırına kan bağışı yapmaya davet ediyor. Genç MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Av. Cihan Karaca yaptığı açıklamada “Ülkemizin pandemi sürecinde göstermiş olduğu […]

reklam"

Genç MÜSİAD Tekirdağ ve AK Parti Çorlu Gençlik Kolları pandemi dönemi ile birlikte ihtiyaç haline gelen kan bağışına dikkat çekmek için 2 Nisan Cuma Günü Saat 16:30 ile 18:00 arasında Çorlu Atatürk Meydanında Kızılay Çorlu Çadırına kan bağışı yapmaya davet ediyor.

Genç MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Av. Cihan Karaca yaptığı açıklamada “Ülkemizin pandemi sürecinde göstermiş olduğu mücadeleye bir nebzede katkı sağlamak ve yükünü hafifletmek için gençlerimizi her zaman bu farkındalığa sahip olmasını düşünerek böyle bir etkinlik gerçekleştirmek istedik. En kısa zamanda sağlıklı günlere geri dönmek en büyük temennimiz.” diyerek gençleri kan bağışına davet etti.

AK Parti Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Habip Murat Öksüz ise yaptığı açıklamada “Gençlerimizin her daim Kızılay gibi önemli kuruluşlara destek vermesini ve elimizden gelenin fazlasını ortaya koymak düşüncesi ile yaptığımız bu etkinlik ile dilerim devamlı bir kazanım sağlanır. Kan bağışı önemli ve hayat kurtaran bir hareket olmanın yanında sağlığımız içinde önemli bir ihtiyaçtır. Gençlerimizi Yarın gerçekleşecek olan bu etkinliğimize davet ediyoruz.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"