• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
ERGENE BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ OLAN KURSLARI DEVAM EDİYOR

ERGENE BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ OLAN KURSLARI DEVAM EDİYOR

Ergene Belediyesi tarafından önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda da vatandaşlara ve çocuklara ücretsiz olarak kurslar verilecek. Ergene Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü bünyesinde çocuk grupları ile yetişkin grupları olmak üzere açılan ücretsiz kurslar, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda da birbirinden farklı dallarda verilecek. Eğitimden spora sağlıktan kültüre birçok hizmeti ile Ergene’de vatandaşlarının yanında olan […]

reklam"

Ergene Belediyesi tarafından önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda da vatandaşlara ve çocuklara ücretsiz olarak kurslar verilecek.
Ergene Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü bünyesinde çocuk grupları ile yetişkin grupları olmak üzere açılan ücretsiz kurslar, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda da birbirinden farklı dallarda verilecek.
Eğitimden spora sağlıktan kültüre birçok hizmeti ile Ergene’de vatandaşlarının yanında olan Ergene Belediyesi alanında uzman öğretmenler tarafından 8-14 yaş arası öğrencilere İngilizce kursu düzenliyor. Ergene Belediyesinin gençlere yönelik düzenlemiş olduğu kursların yanı sıra yetişkinler içinde yine Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde biçki dikiş ve step aerobik kursu da ücretsiz bir şekilde vatandaşların hizmetine sunuluyor.
Kurslara son başvurular 16 Nisan olarak duyurulurken kurslara kayıt yaptırmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kültür Merkezine müracaat etmeleri gerekiyor.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sosyal Belediyecilik anlamında atmış olduğumuz en güzel adımlardan biride vatandaşlarımız ve çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz ücretsiz kurslarımız. Her kesimden kursiyerlere çağın gereği olan teknolojik bilgilere açılan modern bir eğitim sunan kurslarımız, eğitim, iş yaşamının yanı sıra ve kişisel gelişime de katkı sağlıyor. Aktif olarak kullandığımız Ergene Belediyesi Kültür Merkezimizde düzenlemiş olduğumuz kurslarımız pandemi kurallarına uygun bir şekilde hazırlandı. Sınıflarımız hijyenik ortamlarda olurken, maske ve sosyal mesafe kuralına da uyularak sınıflarımız her gün belediye ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilmektedir” dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"