• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
ERGENE ZABITASININ DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ERGENE ZABITASININ DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri pandemi dönemine ilişkin olarak uygulanan Dinamik Denetim Süreci genelgesi kapsamında ilçede faaliyet gösteren esnafa yönelik başlattığı HES kodu denetimleri ile maske, mesafe ve temizlik denetimlerini sürdürüyor. Dinamik Denetim Sürecine ilişkin genelge kapsamında esnafa yönelik HES kodu uygulaması yapan Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri uygulamalar sırasında esnaf ve vatandaşlara alınması gereken […]

reklam"

Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri pandemi dönemine ilişkin olarak uygulanan Dinamik Denetim Süreci genelgesi kapsamında ilçede faaliyet gösteren esnafa yönelik başlattığı HES kodu denetimleri ile maske, mesafe ve temizlik denetimlerini sürdürüyor.
Dinamik Denetim Sürecine ilişkin genelge kapsamında esnafa yönelik HES kodu uygulaması yapan Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri uygulamalar sırasında esnaf ve vatandaşlara alınması gereken tedbirler ve uyulması gereken kurallar hakkında bilgiler vererek temizlik, maske ve mesafe konularına riayet etmelerini istediler.
Ergene halkını salgına karşı korumak, maske, sosyal mesafe temizlik tedbirlerinin uygulanmasını sağlamak amacıyla ilçe genelinde faaliyet gösteren çeşitli meslek kollarından esnaf ile pazar esnafı denetime tabi tutuldu.
Zabıta ekipleri, HES kodu bulunmayan vatandaşlara gerekli uyarılarda bulunarak, HES kodunun nasıl alınması gerektiği konusunda da yardımcı oldu.
Ergene’de salgının ülkemize görüldüğü ilk andan itibaren adeta tüm imkanlarını seferber ettiklerini ve teyakkuza geçtiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene halkının bu süreci en az etkilenecek şekilde atlatmaları için çaba harcıyoruz. Ekiplerimiz sürekli olarak sahada bir yandan denetim yapıyor diğer yandan vatandaşların maske ve dezenfektan gibi taleplerini yerine getiriyor. Tehlike henüz geçmiş değil ve maalesef tehlikenin boyutu her geçen gün daha da artıyor. Bu hastalıkla mücadele etmek bizlerin elinde. Ergene halkından isteğim temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun davranarak hastalığa davetiye çıkaracak davranışlardan kaçınmalarıdır. Bir süre daha sabrederek bu hastalığı yenme imkanı elimizde” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"