• DOLAR
  $4.046,3800
 • EURO
  $0,7970
 • ALTIN
  $48.278,7600
 • BIST
  1,1309
AK PARTİ TEKİRDAĞ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

AK PARTİ TEKİRDAĞ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Umut TANRINIAN ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Hasan KARATEKE, Yunus Emre KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hande ÖZTÜRK, Kağan Can KUTLU, ve Baran Cihan ÜNSAL da bulundu. Başkan Umut TANRINIAN, “Bölgede öncü […]

reklam"

Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Umut TANRINIAN ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Hasan KARATEKE, Yunus Emre KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hande ÖZTÜRK, Kağan Can KUTLU, ve Baran Cihan ÜNSAL da bulundu.
Başkan Umut TANRINIAN, “Bölgede öncü üniversite olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz ve çalışmalarınızı her zaman desteklemekteyiz” ifadelerine yer verdi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN, “Geleceğimize yön verecek olan gençlerin iyi bir eğitim alarak hem kendilerini hem de ülkesini ileriye götürebilmeleri bizim öncelikli hedefimizdir” sözlerini kaydetti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"