• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
Ergene Belediyesi Muhtarlık Binalarını Yeniliyor

Ergene Belediyesi Muhtarlık Binalarını Yeniliyor

Ergene Belediyesi İlçe genelinde bulunan mahalle muhtarlıklarında boya-badana çalışmalarında bulunarak muhtarlık binalarını yeniliyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Zaman içinde hava şartlarından dolayı dış cephesi ve iç kısmı eskiyen, deforme olan Yulaflı mahallesi ve İğneler mahalle muhtarlıklarında boya-badana ve tadilat çalışmaları Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne […]

reklam"

Ergene Belediyesi İlçe genelinde bulunan mahalle muhtarlıklarında boya-badana çalışmalarında bulunarak muhtarlık binalarını yeniliyor.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Zaman içinde hava şartlarından dolayı dış cephesi ve iç kısmı eskiyen, deforme olan Yulaflı mahallesi ve İğneler mahalle muhtarlıklarında boya-badana ve tadilat çalışmaları Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapıldı.

Muhtarlıkların halka hizmet konusunda önemli bir misyon üslendiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yerel yönetimlerin mahallelerimizde ki en temel taşı olan mahalle muhtarlıklarımızın halkımıza daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan boya-badana ve tadilat çalışmaları ile muhtarlık binalarımız yeni bir görünüm kazanıyor. Bu güzel çalışma ile hem muhtarlarımız daha rahat çalışabilecek hem de vatandaşlarımız daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alacaklar. Mahalle muhtarlıklarımızdan gelen talepler üzerine ilçe genelinde bulunan diğer mahalle muhtarlıklarımızda da boya-badana ve tadilat çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Başkan Yüksel İlçe genelinde muhtarlık binalarının yanı sıra, cami, sağlık ocakları ve okullarda da boya-badana ve tadilat çalışmalarında bulunduklarını Ergene halkının ihtiyaçları doğrultusunda İlçenin her noktasında desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"