• DOLAR
  $2.364,8100
 • EURO
  $0,6606
 • ALTIN
  $39.044,9900
 • BIST
  1,1814
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Ulusal egemenliğimizin, demokrasimizin ve Cumhuriyet’imizin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” diyen Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, yurdumuzun dört bir yanından Ankara’ya giden temsilcilerin katılımıyla 23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmış ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımı atılmıştır. Atatürk’ün başkanlığında […]

reklam"

Ulusal egemenliğimizin, demokrasimizin ve Cumhuriyet’imizin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” diyen Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, yurdumuzun dört bir yanından Ankara’ya giden temsilcilerin katılımıyla 23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmış ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımı atılmıştır. Atatürk’ün başkanlığında milli mücadeleyi gerçekleştiren Türkiye Büyük Millet Meclisi, Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasının ardından Cumhuriyet’i ilan etmiştir.
Büyük Önderimiz Atatürk, en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ni, Cumhuriyet çocuklarına armağan ve emanet etmiştir.
Bizlere düşen en büyük görev Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası olan güzel vatanımıza ve Cumhuriyet’imize sahip çıkmak ve Ata’mızın ilke ve devrimlerini yaşatmaktır.
Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 101. kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmet, saygı ve şükranla anıyorum.
Kadir ALBAYRAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"