• DOLAR
  $1.055,94
 • EURO
  $0,3126
 • ALTIN
  $19.337,11
 • BIST
  1,0417
MÜSİAD’TAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ

MÜSİAD’TAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ

MÜSİAD’TAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve market alışveriş kartı yardımı yapıldı. MÜSİAD Tekirdağ gıda kolileri Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım nezdinde , tüm ilçe kaymakamlıklarına teslim edilirken, alışveriş market alışveriş kartları Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz’a teslim edildi. Konuyla ilgili […]

reklam"

MÜSİAD’TAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve market alışveriş kartı yardımı yapıldı.
MÜSİAD Tekirdağ gıda kolileri Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım nezdinde , tüm ilçe kaymakamlıklarına teslim edilirken, alışveriş market alışveriş kartları Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz’a teslim edildi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan;
“Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda MÜSİAD Tekirdağ olarak ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve market alışveriş kartı yardımlarında bulunduk.
Ülkemizin ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan’ın da talimatlarıyla dağıtacağımız yardım kolileri ve diğer yardımları yerel üretici ve esnaflardan aldık.
Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan’ın dediği gibi;
‘Zaman derdi olanın derdine ortak olma, derdini paylaşma zamanıdır. Biz, “beraber” çok iyiyiz ve büyüğüz. Beraber üstesinden gelip, birlikte başaracağız.’
MÜSİAD Tekirdağ üyelerinin yapmış olduğu yardımlarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım nezdinde , tüm ilçe kaymakamlıklarına kolilerimizi ve Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz’a alışveriş kartlarını teslim ettik.
Allah bu mübarek günlerde yardım eden MÜSİAD Tekirdağ üyesi iş insanlarımızın yardımlarını kabul etsin, helalından bol kazançlar versin.
Bu vesile ile süreçte bizlere desteğini eksik etmeyen Başta Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan olmak üzere tüm üyelerimize teşekkürlerimizi iletiyor, Ayrıca bu yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olan Başta Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım’a , Sayın Kaymakamlarımıza, Değerli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlerimize, Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz’a ve vefa gruplarına teşekkür ediyorum.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"