• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
Başkan Kadir Albayrak’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Kadir Albayrak’ın Ramazan Bayramı Mesajı

On bir ayın sultanı Ramazan ayımızı yüksek manevi duygular içerisinde geride bırakırken Ramazan Bayramımıza kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar inananların bir araya geldiği, sevgiyle kucaklaştıkları ve mutluluklarını paylaştıkları özel günlerdir. Her ne kadar bu bayramda salgın nedeniyle yakınlarımız ve sevdiklerimizle bir aramaya gelemiyor olsak da sevgi, kardeşlik, dostluk, birlik ve beraberlik temelinde kalben buluşmaya devam edeceğiz. […]

reklam"

On bir ayın sultanı Ramazan ayımızı yüksek manevi duygular içerisinde geride bırakırken Ramazan Bayramımıza kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar inananların bir araya geldiği, sevgiyle kucaklaştıkları ve mutluluklarını paylaştıkları özel günlerdir.

Her ne kadar bu bayramda salgın nedeniyle yakınlarımız ve sevdiklerimizle bir aramaya gelemiyor olsak da sevgi, kardeşlik, dostluk, birlik ve beraberlik temelinde kalben buluşmaya devam edeceğiz. Ramazan Bayramımızı manevi ruhuna uygun bir şekilde kutlarken, vatandaşlarımızın salgın tedbirlerinden ödün vermemesi en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık, mutluluk, birlik ve beraberlik içerisinde kutlayacağımız bayramlara en kısa zamanda kavuşmak dileğiyle başta halkımız olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı​

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"