• DOLAR
  $3.503,4600
 • EURO
  $1,0886
 • ALTIN
  $48.478,8000
 • BIST
  1,1727
ERGENE’DE HASTA NAKİL ARACI İLE HİZMET ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

ERGENE’DE HASTA NAKİL ARACI İLE HİZMET ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Ergene Belediyesi vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu hasta nakil hizmetine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediyesi Ergene İlçesi sınırlarında yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik nasta nakil hizmeti ile Türkiye’de örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemeye devam ediyor. Ergene Belediyesi Sağlık […]

reklam"

Ergene Belediyesi vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu hasta nakil hizmetine aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Ergene Belediyesi Ergene İlçesi sınırlarında yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik nasta nakil hizmeti ile Türkiye’de örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemeye devam ediyor. Ergene Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller tarafından evlerinden alınan hastalar randevu aldıkları bölgedeki hastanelere ücretsiz bir şekilde tedavileri yapılmak üzere götürüyor. Hastanede tedavileri yapılan vatandaşlar yeniden Ergene Belediyesinin hasta nakil aracı ile evlerine bırakılıyor. Ergene Belediyesi hasta nakil aracı ile yaptığı bu hizmetin yanı sıra hasta nakil ambulansı ile de yatalak hastaları bölgede bulunan hastanelere götürme çalışmasını da sürdürüyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada, “Türkiye’de örnek gösterilecek bu güzel hizmet ile Sevgi Kenti Ergenemizde vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizler için çok önemlidir, sağlık konusunda tüm hassasiyetimiz ile çalışıyoruz. Hasta nakil hizmetimiz ile vatandaşlarımızı evlerinden alarak tedavi gördükleri bölge hastanelere götürüyor ve tedavilerinin ardından tekrar evlerine bırakıyoruz. Söz verdiğimiz gibi Ergene’de her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz” dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"