• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
KOMŞU PAKETLER, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLİYOR

KOMŞU PAKETLER, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLİYOR

Dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan Komşu Paket yardım kampanyası devam ediyor. Ekiplerimiz, hayırseverlerimizin katkıları ile temin edilen erzak paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerimize teslim ediyor. YARDIM KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR Çerkezköy Belediyesi’nin Komşu Paket kampanyasının devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve […]

reklam"

Dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan Komşu Paket yardım kampanyası devam ediyor. Ekiplerimiz, hayırseverlerimizin katkıları ile temin edilen erzak paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerimize teslim ediyor.
YARDIM KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR
Çerkezköy Belediyesi’nin Komşu Paket kampanyasının devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerimiz sıkıntılı günler geçiriyor. Bu süreçte işsiz kalan, ekonomik sıkıntı çeken, temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlarımıza, Çerkezköylü hayırsever vatandaşlarımızın yardım elinin uzanabilmesi amacı ile Çerkezköy Belediyesi olarak komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresinden başlattığımız Komşu Paket yardım kampanyamız sürüyor” dedi.
7 FARKLI EKİP OLUŞTURULDU
Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile hazırlanan ve içerisinde temel gıda maddelerinin bulunduğu Komşu Paketlerinin Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi komşularımızın evlerine ulaştırıldığını sözlerine ekleyen Başkanımız Akay, “Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından oluşturulan 2’şer kişilik 7 farklı ekip, Komşu Paketlerini hızlı bir şekilde ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyor. Bu toprakların bize öğrettiği dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresinden ihtiyaç sahibi komşularımıza destek olmaya devam edebilirsiniz. Komşu Paket kampanyasına katılmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız, komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresini ziyaret ederek yardımda bulunabilirler” diye konuştu.
Belediye Başkanımız Vahap Akay, “komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresini ziyaret eden hayırsever vatandaşlarımız temel gıda maddelerinden oluşan 100 Türk Lirası değerindeki ‘Komşu Paketi’ satın almak için anlaşmalı olduğumuz yerel market zincirlerinin banka hesaplarına IBAN numarası üzerinden Komşu Paket bağış tutarını yatırabilir. Ardından anlaşmalı olduğumuz marketin hesabına yatan tutarı gösterir banka dekontunu sisteme yükleyip Komşu Paket Bağış Formunu doldurabilirler. Sizlerin yerel market zincirlerinden satın almış olduğu erzak paketleri, gün sonunda Belediyemiz personelleri tarafından teslim alınıp, bizlere başvuran ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaştırılıyor. Daha sonra Komşu Paket desteğinizin ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaştığı bilgisi de sizlere iletiliyor” açıklamalarında bulundu.
VEREN EL, ALAN ELİ GÖRMEYECEK
“Bizler de bu dönemde Çerkezköy Belediyesi’nin öz kaynakları ve hayırsever hemşerilerimizin destekleriyle komşularımızın dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya çalışıyoruz” diyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Veren elin, alan eli görmediği, komşularımızla dayanışma içinde olduğumuz bu günlerin kıymetini bilerek, sağlık, huzur ve barış içinde yaşayacağımız nice Ramazanlarda buluşmak dileğiyle tüm hayırseverlerimizi, sanayicilerimizi, esnaflarımızı Komşu Paket kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"