• DOLAR
  $1.775,19
 • EURO
  $0,3804
 • ALTIN
  $23.811,8
 • BIST
  1,0195
Başkan Yüksel engellileri yalnız bırakmıyor

Başkan Yüksel engellileri yalnız bırakmıyor

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 10 – 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası dolayısıyla ilçede ikamet eden engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek Ramazan Bayramı vesilesi ile de çikolata ve lokum ikramında bulundu. İlçenin çeşitli mahallelerinde engelli vatandaşlara ziyaretler gerçekleştiren Başkan Yüksel ziyaretleri sırasında engelliler ve aileleri ile görüşerek sorunlarını dinledi. Ramazan Bayramı vesilesi ile […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 10 – 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası dolayısıyla ilçede ikamet eden engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek Ramazan Bayramı vesilesi ile de çikolata ve lokum ikramında bulundu.

İlçenin çeşitli mahallelerinde engelli vatandaşlara ziyaretler gerçekleştiren Başkan Yüksel ziyaretleri sırasında engelliler ve aileleri ile görüşerek sorunlarını dinledi.

Ramazan Bayramı vesilesi ile de ziyaret ettiği engelli vatandaşlara lokum, çikolata ve bayram şekeri ikramında bulunan Başkan Yüksel ihtiyaç sahibi engelli ailelerine de erzak yardımında bulundu.

Engelli vatandaşların sorunları ile her zaman yakından ilgilendiklerini ve taleplerini dinleyerek yerine getirebilecekleri istekleri vakit kaybetmeden yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Yüksel, “İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın gündelik hayata katılabilmeleri ve yaşamın her alanında var olabilmeleri için çalışmalar yapıyor. Sosyal sorumluluk projelerinde engelli vatandaşlarımızı temsil eden dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile bir arada çalışmalar yürütüyoruz. Bu zamana kadar titizlikle yaptığımız bu çalışmalara bundan sonra da kesintisiz bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yüksel 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftasını kutlayarak ilçedeki engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinlemeye ve çözüm üretmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"