• DOLAR
  $4.036,6200
 • EURO
  $0,7982
 • ALTIN
  $48.283,4800
 • BIST
  1,1309
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ERZAK PAKETLERİNİ TESLİM EDİYOR

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ERZAK PAKETLERİNİ TESLİM EDİYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi, Ramazan ayı sebebiyle, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı başlattı. Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunan Marmaraereğlisi Belediyesi, yardım kolilerini vatandaşların evlerine ulaştırıyor. Bu kapsamda sahaya çıkan Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri ilçe genelinde mahalle mahalle dolaşarak İlçeTarım Kredi Kooperatifi tarafından oluşturulan, […]

reklam"

Marmaraereğlisi Belediyesi, Ramazan ayı sebebiyle, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı başlattı.
Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunan Marmaraereğlisi Belediyesi, yardım kolilerini vatandaşların evlerine ulaştırıyor. Bu kapsamda sahaya çıkan Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri ilçe genelinde mahalle mahalle dolaşarak İlçeTarım Kredi Kooperatifi tarafından oluşturulan, içinde sıvıyağ pirinç, bulgur,şeker, tuz, un, çay makarna bakliyat salça, zeytin gibi temel gıda maddelerinin olduğu paketleri ücretsiz bir şekilde teslim ediyor.
İhtiyaç sahiplerine dağıtılacak olan erzak paketlerini bölgede bulunan kooperatiflerden tedarik eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kooperatifçilik faaliyetlerini de bu şekilde teşvik etmiş oluyor. Konuyla alakalı açıklamada bulunan Başkan Hikmet Ata; ‘’ Ramazan Ayı yardımlaşma, bir ve beraber olma ayıdır. Bu bağlamda belediyemiz olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyoruz. İlçe kooperatiflerimizden temin etmiş olduğumuz erzak paketlerimiz ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hazır edilmiştir. Yardıma gereksinim duyan ve belirlenen ailelere erzak yardımı Belediyemiz tarafından ay içerisinde yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayı’nda tuttuğu oruçların kabul olmasını diliyorum.’’ dedi.
Gıda Paketlerini teslim alan vatandaşlar paylaşma, birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında yapılan bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya teşekkürlerini ilettiler.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"