• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
Başkan Rasim Yüksel Tekirdağ’ın Hakkını İstedi

Başkan Rasim Yüksel Tekirdağ’ın Hakkını İstedi

Tekirdağ’ın Hakkını Başkan Rasim Yüksel Savundu Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Futbolda siyaset olmaz, destek olur” Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Erzincan Mollaköy Belediye Başkanı Kemal Şengül’ün cenazesine katılmak için Erzincan’a giden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Erzincan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretler sırasında Erzincan’a yapılan yeni stadyumu da paylaşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel […]

reklam"

Tekirdağ’ın Hakkını Başkan Rasim Yüksel Savundu
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Futbolda siyaset olmaz, destek olur”
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Erzincan Mollaköy Belediye Başkanı Kemal Şengül’ün cenazesine katılmak için Erzincan’a giden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Erzincan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Bu ziyaretler sırasında Erzincan’a yapılan yeni stadyumu da paylaşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel paylaşımına “Tekirdağ vergi vermede Türkiye 7.’si. Burası Erzincan Stadı devlet büyüklerimizden böyle bir stadın Tekirdağ’a yapılmasını talep ediyoruz” notuyla paylaştı.
Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi konumunda yer alan kurulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen ciddi başarılar elde ederek adından sıkça söz ettiren ve Türkiye 2. Futbol Liginde boy gösteren Ergene Velimeşespor kulübünün mimarlarından olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ’ın hakkını istedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca 30 bin metrekare alanda 35 bin seyirci kapasiteli olacak şekilde inşa edilen Erzincan Stadyumu’nun bir benzerinin Tekirdağ’a yapılması gerektiğini belirten Başkan Yüksel daha önce defalarca kez dile getirdiği bu konudaki talebini Erzincan ziyareti vesilesi ile bir kez daha yineledi.
Tekirdağ’ı Türkiye’nin her yerinde gururla temsil eden Ergene Velimeşespor’un başarısının en önemleri mimarlarından olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, önceki gün gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında da belediye meclis üyelerinden Ergene Velimeşespor’a destek isteyerek, “Spor bizim için çok önemli. Biliyorsunuz Türkiye’nin her tarafında maçlarımız var. Yönetime girmek isteyenler olabilir. Olağanüstü kongrede görev almalarını talep ediyorum. Futbolda siyaset olmaz, destek olur. Yönetime girmelerini talep ediyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"