• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
ECZANELERİMİZE ATIK İLAÇ TOPLAMA KUTULARI DAĞITTIK

ECZANELERİMİZE ATIK İLAÇ TOPLAMA KUTULARI DAĞITTIK

Sıfır atık projesi kapsamında atık yağ, atık pil, atık tekstil, elektronik atık, kâğıt, cam ve plastik atıklarını geri dönüşüme kazandıran Çerkezköy Belediyesi, kentimiz genelindeki eczanelere “Atık İlaç Toplama Kutusu” dağıttı. ATIK İLAÇLAR DOĞRU ŞEKİLDE İMHA EDİLECEK Tarihi geçmiş ilaç atıklarının çöpe karışmadan imha edilmesini sağlamak üzere başlatılan proje ile kentimiz genelinde hizmet veren eczanelere “Atık […]

reklam"

Sıfır atık projesi kapsamında atık yağ, atık pil, atık tekstil, elektronik atık, kâğıt, cam ve plastik atıklarını geri dönüşüme kazandıran Çerkezköy Belediyesi, kentimiz genelindeki eczanelere “Atık İlaç Toplama Kutusu” dağıttı.
ATIK İLAÇLAR DOĞRU ŞEKİLDE İMHA EDİLECEK
Tarihi geçmiş ilaç atıklarının çöpe karışmadan imha edilmesini sağlamak üzere başlatılan proje ile kentimiz genelinde hizmet veren eczanelere “Atık İlaç Toplama Kutusu” dağıtan Çerkezköy Belediyesi, çevreye ve topluma zarar veren tarihi geçmiş ilaçların ayrıştırılması ve doğru şekilde imha edilebilmesini hedefliyor. Bu kapsamda Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentimizdeki eczanelere “Atık İlaç Toplama Kutusu” dağıttı.
HEM DOĞAYI, HEM DE İNSAN SAĞLIĞINI KORUYACAĞIZ
Gelişigüzel atıldığında çevre ve insan sağlığına büyük ölçüde zarar veren atık ilaçlara yönelik başlatılan projeyle, ilaçlar atık olmaktan çıkarılacak. Vatandaşlar, kullanım tarihi geçmiş ilaçları kendilerine en yakın eczanede bulunan Atık İlaç Toplama Kutusu’na bırakarak hem doğayı hem de insan sağlığını korumuş olacak.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"