• DOLAR
  $1.775,19
 • EURO
  $0,3804
 • ALTIN
  $23.811,8
 • BIST
  1,0195
ERGENE BELEDİYESİ TEMİZLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

ERGENE BELEDİYESİ TEMİZLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

Çevre temizliğine büyük önem veren Ergene Belediyesi ilçe genelinde periyodik olarak gerçekleştirdiği mıntıka temizliği ile mahallelerde ki konteynerlerde bulunan çöpleri toplamaya aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün belirlenen plan dahilin de ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürüterek, ekipler çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve […]

reklam"

Çevre temizliğine büyük önem veren Ergene Belediyesi ilçe genelinde periyodik olarak gerçekleştirdiği mıntıka temizliği ile mahallelerde ki konteynerlerde bulunan çöpleri toplamaya aralıksız bir şekilde devam ediyor.
Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün belirlenen plan dahilin de ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürüterek, ekipler çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcamaya devam ediyor.
Çevreye büyük önem verdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tüm mahallelerimiz de 7/24 çalışmaktadır. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz mahallelerimiz de bulunan çöp konteynerlerinde ki çöpleri alarak ardından sabunlu su ile konteynerleri yıkayarak ilaçlama çalışmalarında bulunuyor. ” açıklamasında bulundu.
Başkan Yüksel vatandaşlara hep birlikte doğaya ve çevreye sahip çıkalım uyarısında da bulunarak, “Çöplerimizi sokağa ve doğaya atmak yerine çöp konteynerlerine atarsak çevremizi korumuş ve gelecek nesillere temiz bir dünya hazırlamış oluruz” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"