• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ERGENE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

ERGENE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilere İş Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim düzenlendi. Ergene Belediyesi bünyesinde çalışan personelin alması gereken zorunlu eğitimler kapsamında Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarının katılımıyla İş Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim düzenlendi. İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlarınca verilen eğitim Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde gerçekleştirildi. Eğitimde temizlik […]

reklam"

Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilere İş Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim düzenlendi.
Ergene Belediyesi bünyesinde çalışan personelin alması gereken zorunlu eğitimler kapsamında Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarının katılımıyla İş Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim düzenlendi.
İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlarınca verilen eğitim Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde gerçekleştirildi.
Eğitimde temizlik işleri müdürlüğü çalışanlarının sağlığına zarar verebilecek ve çalışma sırasında risk oluşturabilecek hususlar tek tek ele alınarak katılımcılara bilgiler verildi.
Ayrıca çalışma sırasında tehlike ortaya çıkarabilecek durumlara ilişkin önceden alınabilecek önlemler, rahat ve güvenli çalışma ortamı oluşturulması, iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı çalışanların ruhsal ve bedensel sağlıklarının korunması konularında bilgiler verilerek eğitime katılan personelin konu ile ilgili sorularına da yanıtlar verildi.
Ergene Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline yönelik eğitimin benzerlerinin daha önce de farklı birimlerde çalışan personellere yönelik olarak düzenlendiği ve çalışanlara yönelik her türlü güvenlik tedbirlerini almak için İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin periyotlar halinde sürdürüleceği kaydedildi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"