• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
Ergene’de 19 Mayıs coşkusu yaşandı

Ergene’de 19 Mayıs coşkusu yaşandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen konvoy Ergene sokaklarını da dolaşarak vatandaşlara 19 Mayıs coşkusunu yaşattı. Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’dan başlayan ardından Ergene ilçesine gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ait 19 Mayıs görselleri ve Türk bayrakları ile donatılmış otobüsün başını çektiği konvoy Sağlık Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Marmaracık Mahallesi, […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen konvoy Ergene sokaklarını da dolaşarak vatandaşlara 19 Mayıs coşkusunu yaşattı.

Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’dan başlayan ardından Ergene ilçesine gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ait 19 Mayıs görselleri ve Türk bayrakları ile donatılmış otobüsün başını çektiği konvoy Sağlık Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Marmaracık Mahallesi, Ulaş Mahallesi, Karamehmet Mahallesi ve Velimeşe Mahallesi’nde sokakları dolaştı ve vatandaşların 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu.

Ergene sokaklarında 19 Mayıs coşkusunu yaşatan otobüste Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, belediye başkan yardımcıları Yüksel Baydarlı ve Mehmet Cebeci, CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu ve parti yöneticileri de yer alarak vatandaşları hem selamladı hem de bayramlarını kutladı.

Vatandaşlarının evlerinin camlarından, balkonlarından ve işyerlerinden gururlar eşlik ettikleri konvoy Ergene ilçesindeki turunun ardından ilçeden ayrılarak Saray’a hareket etti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"