• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KADİR ALBAYRAK AÇILIŞ TARİHİ VERMİŞTİ: HİZMET BİNASI YİNE AÇILAMADI

KADİR ALBAYRAK AÇILIŞ TARİHİ VERMİŞTİ: HİZMET BİNASI YİNE AÇILAMADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 2020 yılının başında yaptığı bir açıklamada, yeni hizmet binasının 19 Mayıs 2021’de açılacağını söylemiş ve Tekirdağlılara bu yönde bir söz vermişti. Fakat 19 Mayıs’ın gelip geçmesine rağmen hizmet binasının açılışına dair hiçbir gelişme olmadı. Vatandaşlardan konuya ilişkin sosyal medya üzerinden tepkiler yükselirken, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan bir […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 2020 yılının başında yaptığı bir açıklamada, yeni hizmet binasının 19 Mayıs 2021’de açılacağını söylemiş ve Tekirdağlılara bu yönde bir söz vermişti. Fakat 19 Mayıs’ın gelip geçmesine rağmen hizmet binasının açılışına dair hiçbir gelişme olmadı.
Vatandaşlardan konuya ilişkin sosyal medya üzerinden tepkiler yükselirken, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan bir açıklama yaptı.
“Büyükşehir Belediyesi’nin söz ve tarih verip de yapmadığı daha pek çok hizmetin bulunduğunu söyleyen Mestan Özcan, vatandaşların bu şekilde mağdur edilmesinin asla kabul edilebilir bir durum olmadığını ifade etti. Ayrıca Tekirdağ’ın hemen her köşesinde yapılmayı bekleyen onlarca altyapı eksikliklerinin olduğu ve yaptıkları ziyaretlerde vatandaşların sık sık bu konularda kendilerine şikâyetlerde bulunduğunu ifade eden İl Başkanı, giderilemeyen bütün bu sorunları yakından takip ettiklerini belirtti.”

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"