• DOLAR
  $1.775,19
 • EURO
  $0,3804
 • ALTIN
  $23.811,8
 • BIST
  1,0195
KADIN MECLİSİNDEN KADINLARA 19 MAYIS JESTİ

KADIN MECLİSİNDEN KADINLARA 19 MAYIS JESTİ

Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi, pandemi dolayısıyla el emeği ürünlerini uzun zamandır sergileyemeyen ve aile bütçelerine katkı sağlayamayan kadınlara 19 Mayıs da jest yaparak, stand açıp aile bütçelerine katkı sağlamlarına neden oldu. Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından kurulan Hanımeli Çarşısında kadınlar, el emeği ürünlerini satışa çıkardı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı […]

reklam"

Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi, pandemi dolayısıyla el emeği ürünlerini uzun zamandır sergileyemeyen ve aile bütçelerine katkı sağlayamayan kadınlara 19 Mayıs da jest yaparak, stand açıp aile bütçelerine katkı sağlamlarına neden oldu. Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından kurulan Hanımeli Çarşısında kadınlar, el emeği ürünlerini satışa çıkardı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebi ile Cumhuriyet Meydanı’nda Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Hanımeli Çarşısı kuruldu. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Okyanus Feray Toprak Kaya, yapılan etkinlik ile ilgili bilgiler verdi. Kaya, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebi ile Cumhuriyet Meydanı’nda Hanımeli Çarşımızı açtık.Doğal ürün satışı ve el ürünleri satışının yapıldığı Hanımeli çarşımızda kadınlarımız aile bütçelerine katkı sağlıyorlar Şu an 93. çarşımızı açtık. İnşallah 100.’sünü açtığımızda da hep beraber kutlayacağız. Buradan tüm Çorlu halkını kadınlarımızın el emeklerine destek vermek için çarşımıza davet ediyoruz. Burada 49 kadınımız 88 standımız var. Aslında 80’e yakın kadınımız var. Kadınlarımız çok mutlu burada olmaktan. Pandemi nedeni ile gıda satamıyoruz. İnşallah sağlıklı günlerde bunu da gerçekleştireceğiz.Tüm protokol üyelerimize, Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisimize ve Hanımeli çarşımıza katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BAYRAK DAĞITILDI
Düzenlenen Hanımeli Çarşısına katılarak stand açan kadınlara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Okyanus Feray Toprak Kaya, Türk Bayrağı dağıtarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"