• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
ERGENE BELEDİYESİ HASTA YATAĞI DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

ERGENE BELEDİYESİ HASTA YATAĞI DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Sosyal belediyecilik çalışmalarının en üst seviyede gerçekleştiği Sevgi Kenti Ergene’de Ergene Belediyesi sosyal projeler ile vatandaşlarının yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Covid19 salgınıyla mücadelesinin yanı sıra yol, kaldırım, temizlik gibi rutin belediyecilik hizmetlerini de aksatmadan sürdüren Ergene Belediyesi gerçekleştirmiş olduğu sosyal projelerle de Ergene halkının yanında olmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü […]

reklam"

Sosyal belediyecilik çalışmalarının en üst seviyede gerçekleştiği Sevgi Kenti Ergene’de Ergene Belediyesi sosyal projeler ile vatandaşlarının yüzlerini güldürmeye devam ediyor.
Covid19 salgınıyla mücadelesinin yanı sıra yol, kaldırım, temizlik gibi rutin belediyecilik hizmetlerini de aksatmadan sürdüren Ergene Belediyesi gerçekleştirmiş olduğu sosyal projelerle de Ergene halkının yanında olmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sürekli yatması gereken hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların rahat edebilmesi için hasta yatağı yardımında bulunuyor. Ergene Belediyesinin bu güzel çalışmasından ve duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini ileten vatandaşlar “Başta Ergene Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız” dediler.
Ergene’de Kimse Yalnız Değil
İhtiyaç sahibi vatandaşlarla ile ilgili projelere büyük önem verdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde çalışmalarımızı aksatmayarak vatandaşlarımızın derdine derman olmaya, onların ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz. Evlerinde yatarak tedavi görmek zorunda olan vatandaşlarımıza hasta yatağı desteğimizin yanı sıra ayrıca, yine ihtiyaç sahibi ailelerimize sıcak yemek dağıtımı, hasta bezi, bebek bezi, bebek maması, akülü engelli aracı, manuel tekerlekli sandalye, yeni doğan bebek paketi ve diğer medikal malzeme desteklerinde de bulunuyoruz. Her zaman dediğim gibi Ergene’de kimse yalnız değil, Ergene Belediyesi doğumdan ölüme kadar her zaman her şartta halkının yanında olmuştur olmaya da devam edecektir çünkü biz büyük bir aileyiz” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"