• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
HALKIN BELEDİYESİ GÖREV BAŞINDA

HALKIN BELEDİYESİ GÖREV BAŞINDA

Sevgi Kenti Ergene sloganıyla Ergene’nin her köşesine hizmet götüren ve vatandaşların gelen istekleri dikkate alarak çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren halkın belediyesi Ergene Belediyesi ilçe genelindeki kilit parke taş çalışmalarına devam ediyor. İlçenin mahallelerini hiçbir birini bir diğerinden ayırmadan hizmet götüren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sağlık Mahallesi 6. Sokak üzerindeki kilit parke taş yol […]

reklam"

Sevgi Kenti Ergene sloganıyla Ergene’nin her köşesine hizmet götüren ve vatandaşların gelen istekleri dikkate alarak çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren halkın belediyesi Ergene Belediyesi ilçe genelindeki kilit parke taş çalışmalarına devam ediyor.

İlçenin mahallelerini hiçbir birini bir diğerinden ayırmadan hizmet götüren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sağlık Mahallesi 6. Sokak üzerindeki kilit parke taş yol çalışmalarını sürdürüyor.

Pek çok mahallede eş zamanlı çalışmalar yürüten Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarının vatandaşlar arasında da memnuniyetle karşılandığını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Pandemi döneminde de sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde de boş durmuyor, Ergene halkı için çalışıyoruz. İlçe genelinde pek çok çalışmayı belediyemizin kendi imkanlarını kullanarak kendi personel ve makine parkurumuzla gerçekleştiriyoruz. Ergene’de yol sorunu kalmaması için ilçenin neresinde yol ihtiyacı varsa çalışmalarımızı o bölgede yoğunlaştırıyor ve yol konusunu sorun olmaktan kısa sürede çıkarıyoruz. Vatandaşımıza hangi projenin sözünü verdiysek yerine getireceğiz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin tespitlerine göre yol ihtiyacı olan cadde ya da sokak için kilit parke taş, asfalt ya da beton yol hangisi saha uygunsa o yolu yapacağız. Ergene için çalışmaya bütün gücümüzle devam edeceğiz” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"