• DOLAR
  $4.036,6200
 • EURO
  $0,7982
 • ALTIN
  $48.283,4800
 • BIST
  1,1309
Tekirdağ Caddesi’ndeki Yol ve Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Tekirdağ Caddesi’ndeki Yol ve Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol ve asfalt ekipleri, Tekirdağ Caddesi ve Tekirdağ Aralığı Sokak’ta yol çalışması ve asfalt serimi gerçekleştirdi. Şehrin muhtelif noktalarında yeni yol çalışması ve asfalt serimi gerçekleştiren yol ve asfalt ekipleri altyapı kurumları tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle bozulan yollarda bakım ve onarım çalışmalarının ardından asfalt serimi gerçekleştirmeye devam ediyor. Tekirdağ […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol ve asfalt ekipleri, Tekirdağ Caddesi ve Tekirdağ Aralığı Sokak’ta yol çalışması ve asfalt serimi gerçekleştirdi.

Şehrin muhtelif noktalarında yeni yol çalışması ve asfalt serimi gerçekleştiren yol ve asfalt ekipleri altyapı kurumları tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle bozulan yollarda bakım ve onarım çalışmalarının ardından asfalt serimi gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tekirdağ Caddesi ve Tekirdağ Aralığı Sokak’ta çalışma başlatan ekipler, yolun 500 metrelik bölümünde 3.600 ton balans, tüvenan ve dolgu kayasından yol dolgu malzemesi kullanarak zemin çalışması gerçekleştirdi. 18 personel ve 14 aracın yürüttüğü çalışmaların tamamlanmasının ardından yolda asfalt serim çalışmalarına başlanıldı.

17 personel ve 11 aracın görev aldığı asfalt serim çalışmalarında ise 960 ton binder ve 570 ton aşınma tabakası olmak üzere 1.530 ton asfalt serimi yapıldı.

Asfalt ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasının ardından yol ekipleri tarafından yol ve yaya geçidi çizgilerinin çizim işlemlerine başlanıldı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"