• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
COVİD-19 SONRASI REHABİLİTASYON İLE YENİDEN HAYATA TUTUNDU.

COVİD-19 SONRASI REHABİLİTASYON İLE YENİDEN HAYATA TUTUNDU.

Covid-19 nedeniyle yaklaşık 2 ay kadar farklı bir sağlık kuruluşunun yoğun bakım servisinde entübe olarak tedavi gören ve yoğun bakımdan ileri derece kas erimesi ile yürüyemez halde taburcu edilen 62 yaşındaki Vasfi Duğancı, Özel Çorlu Vatan Hastanesinde almış olduğu Fizik Tedavi seansları ile yeniden yürümeye başladı. Özel Çorlu Vatan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op.Dr.M.Önder DOLAP ‘’Hastamız […]

reklam"

Covid-19 nedeniyle yaklaşık 2 ay kadar farklı bir sağlık kuruluşunun yoğun bakım servisinde entübe olarak tedavi gören ve yoğun bakımdan ileri derece kas erimesi ile yürüyemez halde taburcu edilen 62 yaşındaki Vasfi Duğancı, Özel Çorlu Vatan Hastanesinde almış olduğu Fizik Tedavi seansları ile yeniden yürümeye başladı.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op.Dr.M.Önder DOLAP ‘’Hastamız Vasfi Duğancı hastanemize yürüyememe, ayakta duramama, kaslarda kuvvet kaybı, solunum güçlüğü, nefes darlığı, ses kısıklığı şikâyetleri ile başvurdu. Yapılan muayenesi sonucunda hastamızın servise yatışı yapıldı.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde kişiye özel hazırlanan ve uygulanan 2 haftalık rehabilitasyon programı sonrasında denge problemleri ortadan kalkan ve yürümeye başlayan hastamız ,eşlik eden şikayetleri için de; iç hastalıkları kliniğimizde aldığı destek tedavi ile solunum güçlüğü, nefes darlığı ve ses kısıklığı vb. sorunlarından kurtuldu.
2 haftalık tedavi sürecinden sonra hastanemizde sağlığına kavuşan ve yürüyerek taburcu edilen Vasfi Duğancı’ya Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak sağlıklı bir hayat diliyoruz.’’dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"