• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
‘TEKSTİL ATIK KUMBARALARI’ KENTİMİZİN DÖRT BİR YANINDA

‘TEKSTİL ATIK KUMBARALARI’ KENTİMİZİN DÖRT BİR YANINDA

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve NA Grup Tekstil iş birliği ile hayata geçirilen proje kapsamında tekstil atık kumbaraları şehrin dört bir yanına konuşlandırıldı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin, geçtiğimiz ay Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve şirket yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen protokolün ardından sıfır atık uygulamaları kapsamında şehir geneline […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve NA Grup Tekstil iş birliği ile hayata geçirilen proje kapsamında tekstil atık kumbaraları şehrin dört bir yanına konuşlandırıldı.
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin, geçtiğimiz ay Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve şirket yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen protokolün ardından sıfır atık uygulamaları kapsamında şehir geneline ilk etapta 100 adet ‘Tekstil Atık Kumbarası’nın konuşlandırıldığını söyledi.
Tekstil Atıkları Artık Çöp Olmayacak
Başkan Yardımcısı Güner Çetin yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın kullanımı başta olmak üzere çeşitli sebeplerle artık ihtiyaç duyulmayan ya da kullanılmayacak derecede tahrip olan giysi ve ayakkabı gibi tekstil ürünlerini geri dönüşüme kazandırabilmek için ilk adımı attık. Bu kapsamda Çorlu’muzda muhtelif noktalara tekstil atıkları geri dönüşümü için ilk etapta 100 adet tekstil atık kumbarası konuşlandırdık. Şu anda 1 adet tekstil atık toplama aracı da hizmete girmiş durumda.
Ekonomiye Katkı Sağlanacak
Sizler de kullanılmış ya da kullanıma uygun olmayan tüm giysilerinizi (çorap, elbise, pantolon, kazak, t-shirt, iç çamaşırı, şapka, ayakkabı, terlik, bot vb.) veya diğer tekstil ürünlerinizi (battaniye, örtü, eşarp, perde, çanta, havlu vb.) tekstil atık kumbaralarına atarak ekonomimize katkı sunabilirsiniz.” dedi.
Kumbaraların düzenli olarak kontrol edileceğini belirten Başkan Yardımcısı Çetin, tekstil atık kumbarası sayısını artıracaklarını da sözlerine ekledi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"