• DOLAR
  $3.499,3900
 • EURO
  $1,0815
 • ALTIN
  $48.408,0800
 • BIST
  1,1727
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bir Daha Böyle Acılar Yaşanmasın”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bir Daha Böyle Acılar Yaşanmasın”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen 25 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasının 3. Seneyi devriyesi nedeniyle açıklama yaptı. Başkan Yüksel hissettikleri acının ilk günkü gibi taze olduğunu ifade ederek böyle acıların bir daha yaşanmamasını temenni etti. 25 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği, 300’den fazla kişinin de yaralanması ile sonuçlanarak ülkemizi derin […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen 25 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasının 3. Seneyi devriyesi nedeniyle açıklama yaptı. Başkan Yüksel hissettikleri acının ilk günkü gibi taze olduğunu ifade ederek böyle acıların bir daha yaşanmamasını temenni etti.
25 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği, 300’den fazla kişinin de yaralanması ile sonuçlanarak ülkemizi derin bir yasa boğan Çorlu Tren Kazası’nın 3. seneyi devriyesinde acımız hala ilk günkü gibi taze diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Tren kazasının yaşandığı ilk andan itibaren hem tüm ekiplerimizle hem de tüm imkanlarımızla Ergene Belediyesi olarak bizler de kazazedelerin yardımına koştuk, yanlarında olduk olmaya da devam ediyoruz” dedi.
Beren Bebeğin Adını Ölümsüzleştirdik
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Kazada hayatını kaybedenler arasında yer alan Çorlu Tren Kazasının en küçük kurbanı Beren bebeğin adını Ergene Belediyesi tarafından yaptırılan çocuk akademisine vererek Beren Bebek Çocuk Oyunevi’nde ölümsüzleştirdik ve Ergene halkının hizmetine sunduğumuz binamızda yaşatıyoruz” diye konuştu.
Temennimiz bu acıların bir daha yaşanmaması yönünde diyen Başkan Yüksel, “8 Temmuz 2018 tarihinde komşumuz Çorlu’nun Sarılar mahallesinde meydana gelen ve içimizi yakan tren kazasının 3. seneyi devriyesinde hayatlarını kaybedenlere bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet, kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Kazadan yaralı olarak kurtulanlara da uzun ömürler dileyerek böylesi acıların bir daha yaşanmamasını Rabbimden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"