• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
HAZİRAN AYINDA SPOR KULÜPLERİNE 50 BİN TL’LİK ULAŞIM DESTEĞİ

HAZİRAN AYINDA SPOR KULÜPLERİNE 50 BİN TL’LİK ULAŞIM DESTEĞİ

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kentimizde faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı haziran ayında 50 bin TL’lik ulaşım desteği sağlandı. Her zaman spora ve sporcuya destek veren Çorlu Belediyesi spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nce Çorlu’da faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı haziran ayında 50 […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kentimizde faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı haziran ayında 50 bin TL’lik ulaşım desteği sağlandı.
Her zaman spora ve sporcuya destek veren Çorlu Belediyesi spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nce Çorlu’da faaliyet göstermekte olan spor kulüplerine 2021 yılı haziran ayında 50 bin TL’lik maddi destekte bulunuldu. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Biz Çorlu Belediyesi olarak; şehrimizin spor ihtiyaçlarını karşılayıp sporun her dalına katkı sağlamaya son derece önem veriyoruz.
“7 Bin 300 km Yakıt Yardımında Bulunduk”
Sporu Çorlu’da herkesin yaşam tarzı haline getirmeye çalışıyoruz. Toplumda spor kültürü oluşturarak sporun daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak en önemli hedeflerimizden biri. Bu yüzden de kentimizde faaliyette bulunan spor kulüplerine her daim destek olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay içerisinde spor kulüplerine 50 bin TL’lik yardımda bulunduk. Toplamda 7 bin 300 km yakıt desteğinde bulunduğumuz spor kulüplerimize geçmişte olduğu gibi gelecekte de yardımcı olmayı sürdüreceğiz.
“Sporun ve Sporcularımızın Yanındayız”
Her yıl Belediyemizin yıllık bütçesinden amatör spor kulüplerine maddi yardım ve malzeme yardımı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 2020 – 2021 Avrupa Spor Kenti seçilen Çorlu’muzda sporun ve sporcularımızın her zaman yanındayız.” şeklinde konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"