• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
ERGENE BELEDİYESİ MOLOZ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİYOR

ERGENE BELEDİYESİ MOLOZ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİYOR

Ergene Belediyesi ilçe genelinde kaçak ve izinsiz moloz dökümlerinin önüne geçmek amacıyla kent genelinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çevre ve görüntü kirliliğine sebebiyet veren alanlarda temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Hafriyatlardan çıkan atıkların çevreye kaçak ve izinsiz bir şekilde dökümüne son vermeyi amaçlayan Ergene Belediyesi bu hassas konu da vatandaşları da uyardı. […]

reklam"

Ergene Belediyesi ilçe genelinde kaçak ve izinsiz moloz dökümlerinin önüne geçmek amacıyla kent genelinde çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çevre ve görüntü kirliliğine sebebiyet veren alanlarda temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Hafriyatlardan çıkan atıkların çevreye kaçak ve izinsiz bir şekilde dökümüne son vermeyi amaçlayan Ergene Belediyesi bu hassas konu da vatandaşları da uyardı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında, “İlçemizde inşaat ve yıkıntı atıklarının sağa sola gelişi güzel dökülmesiyle ilgili çözüm üretmeye çalışıyoruz. Ergene coğrafi yapısı itibariyle çok geniş bir alana yayıldığı için kent genelinde çok boş alan mevcut. Özellikle apartmanlardan, iş yerlerinden, inşaatlardan çıkan inşaat ve yıkıntı atıkları bu boş alanlara kontrolsüz ve yönetimsiz bir şekilde dökülmektedir. Ergene Belediyesi temizlik işleri müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından gece gündüz demeden moloz yığınlarını toplamak için çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.
Vatandaşları hafriyat atıkları konusunda işbirliğine davet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu gibi şikayetler için vatandaşların belediyenin çağrı merkezi numarası olan 444 59 43’nolu numarayı aramaları gerektiğini belirtti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"