• DOLAR
  $1.775,19
 • EURO
  $0,3804
 • ALTIN
  $23.811,8
 • BIST
  1,0195
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ YARATICI DRAMA YAZ KURSLARI BAŞLADI

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ YARATICI DRAMA YAZ KURSLARI BAŞLADI

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından çocuk ve gençleri; sanatsal, kültürel aktivitelere yönlendirmek ve becerilerini ortaya çıkarmak amacıyla açılacak olan yaratıcı drama kursları başladı. Çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yaratıcı drama yaz kursları, Yaz dönemi boyunca devam edecek. Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından, çocukların sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, hayal güçlerini geliştirmek […]

reklam"

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından çocuk ve gençleri; sanatsal, kültürel aktivitelere yönlendirmek ve becerilerini ortaya çıkarmak amacıyla açılacak olan yaratıcı drama kursları başladı.
Çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yaratıcı drama yaz kursları, Yaz dönemi boyunca devam edecek. Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından, çocukların sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, hayal güçlerini geliştirmek ve özgüven sahibi, yaratıcı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen yaratıcı drama eğitimi yaz kursları, dönem boyunca devam edecek. Drama eğitmeni Ercan Sönmez tarafından verilecek olan eğitimler haftada 2 gün Belediye binası Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı ile kültürel faaliyetleri her zaman desteklediklerini belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kültüre ve sanata yapılacak yatırımın insana, kente ve geleceğe yapıldığını vurgulayarak, “Bu anlamda bizler imkanlarımızı sonuna kadar kullanarak gençlerimiz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Pandemi dönemi boyunca hem okullarından hem de arkadaşlarından ayrı kalan gençlerimizin eğlenirken öğrenmelerini sağlayacak yaratıcı drama kurslarımız ile sanata ışıkla bakan gençler yetiştireceğiz. Tüm Gençlerimizi kurslarımıza bekliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"