• DOLAR
  $3.499,3900
 • EURO
  $1,0815
 • ALTIN
  $48.408,0800
 • BIST
  1,1727
“HAYDİ TEKİRDAĞ AŞIYA”

“HAYDİ TEKİRDAĞ AŞIYA”

Ülke genelinde aşılama çalışmaları hızla devam ederken diğer yandan bayram tatili ile birlikte vakalarda belirgin bir artış olması nedeniyle olası bir yeni dalgaya karşı hazırlıklı olunması gerektiği uzmanlar tarafından sıkça dile getirilmeye başlandı. Vaka artışının önüne geçmek için en etkili yolun aşı olduğu sıkça vurgulanırken, Tekidağ’da aşılama faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasına yönelik “Haydi Tekirdağ Aşıya” sloganıyla bir […]

reklam"

Ülke genelinde aşılama çalışmaları hızla devam ederken diğer yandan bayram tatili ile birlikte vakalarda belirgin bir artış olması nedeniyle olası bir yeni dalgaya karşı hazırlıklı olunması gerektiği uzmanlar tarafından sıkça dile getirilmeye başlandı.

Vaka artışının önüne geçmek için en etkili yolun aşı olduğu sıkça vurgulanırken, Tekidağ’da aşılama faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasına yönelik “Haydi Tekirdağ Aşıya” sloganıyla bir kampanya başlatıldı.

Söz konusu kampanya ile şehirde aşı yaptıran kişi sayısının arttırılması ve Tekidağ’ın mavi kategoriye geçmesi hedefleniyor.

Kampanya için sosyal medya üzerinden pek çok çalışma yapılırken, ayrıca vatandaşların haberdar olması için çeşitli iletişim kanalları da kullanılıyor.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"