• DOLAR
  $1.778,23
 • EURO
  $0,3809
 • ALTIN
  $23.861,67
 • BIST
  1,0196
Cemevi ve Aşevi Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun

Cemevi ve Aşevi Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel projeleri arasında yer alan Cemevi ve aşevi projesi ile ilgili olarak ilk kazmanın vurulduğunu söyledi. Başkan Yüksel Cemevi ve aşevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Sağlık Mahallesi’nde Hoca Ahmet Yesevi Caddesi ile Orhan Veli Caddesi’nin kesiştiği noktadaki arsa üzerinde yapımına başlanan Cemevi ve Aşevi projesi ile ilgili olarak ilk kazma vurularak […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel projeleri arasında yer alan Cemevi ve aşevi projesi ile ilgili olarak ilk kazmanın vurulduğunu söyledi. Başkan Yüksel Cemevi ve aşevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sağlık Mahallesi’nde Hoca Ahmet Yesevi Caddesi ile Orhan Veli Caddesi’nin kesiştiği noktadaki arsa üzerinde yapımına başlanan Cemevi ve Aşevi projesi ile ilgili olarak ilk kazma vurularak hafriyat çalışmalarına başlandı.

Cemevi ve aşevi halkımıza hayırlı uğurlu olsun, verdiğimiz tüm sözleri yerine getiriyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Cemevi ve aşevinin inşaatına Sağlık Mahallemizde başlamış bulunmaktayız. Projemiz, 1.557,38 metrekare alan üzerine yapılacak. Bodrum katta cenaze evi, sığınak, depolar ve teknik hacim, zemin katta çok amaçlı salon, yemekhane, mutfak, 1. katta etkinlik alanı, kütüphane, sohbet odaları ve idari odalar yer alacak. Halkımıza ne söz verdiysek tek tek yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Başta Sağlık Mahallesi olmak üzere tüm Ergene’ye hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"