• DOLAR
  $3.503,4600
 • EURO
  $1,0886
 • ALTIN
  $48.478,8000
 • BIST
  1,1727
Ergene Belediyesi adından söz ettiriyor

Ergene Belediyesi adından söz ettiriyor

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunan Ergene Belediyesi hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ergene Belediyesi son olarak TRT Haber ekranlarında yer aldı. Ergene Belediyesi’nin kadınların meslek sahibi olarak iş hayatına katılması ve aile ekonomileri başta olmak üzere ülke ekonomisine katkı sunabilmeleri adına düzenlediği kurslar arasında yer […]

reklam"

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunan Ergene Belediyesi hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ergene Belediyesi son olarak TRT Haber ekranlarında yer aldı.

Ergene Belediyesi’nin kadınların meslek sahibi olarak iş hayatına katılması ve aile ekonomileri başta olmak üzere ülke ekonomisine katkı sunabilmeleri adına düzenlediği kurslar arasında yer alan Aşçı Çıraklığı kursuna katılan kursiyerlerin kurs öğreticisi şef Gülbin Pekel nezaretinde öğrendikleri tariflerle bayat ekmekleri kullanarak yaptıkları yemekler TRT Haber ekranlarında yer aldı.

Yapılan başarılı çalışmalardan ötürü emeği geçen herkese teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak henüz çok yeni bir belediye olmasına rağmen 20 yıllık, 30 yıllık belediyelerin yapamadıklarını yapıyoruz, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Sevgi Kenti Ergenemizde kadınlara, çocuklara ve engellilere katkı sağlamaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz Aşçı Çıraklığı Kursu’nda kursiyerlerimizin bayat ekmeklerle yaptığı tarifler TRT Haber’de yer aldı. Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik projelerine de ağırlık veriyoruz. Emeği geçen personelimize, kurs öğreticilerine ve kursiyerlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"