• DOLAR
  $3.998,6600
 • EURO
  $0,7910
 • ALTIN
  $47.908,8600
 • BIST
  1,1309
Başkan Yüksel’den gençlere tebrik

Başkan Yüksel’den gençlere tebrik

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, CHP Tekirdağ İl binasında düzenlenen toplantının ardından partinin il gençlik kolları örgütünü de ziyaret ederek CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevini ilk kez Tekirdağ’a kazandıran gençleri tebrik etti. Tekirdağ Gençlik Kolları İl Başkanı Okan Akın ve gençlik kolları yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Yüksel gençleri başarılarından ve çalışmalarından […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, CHP Tekirdağ İl binasında düzenlenen toplantının ardından partinin il gençlik kolları örgütünü de ziyaret ederek CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevini ilk kez Tekirdağ’a kazandıran gençleri tebrik etti.

Tekirdağ Gençlik Kolları İl Başkanı Okan Akın ve gençlik kolları yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Yüksel gençleri başarılarından ve çalışmalarından ötürü tebrik ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Yüksel, “CHP Gençlik Kurultayında ilimizi temsil ederek genel Başkan yardımcılığını Tekirdağ’ımıza kazandıran gençleri ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı seçilen Mustafa Ülkem Uruk’u tebrik ediyorum. Gençlerimize güveniyoruz. Heyecanımız yüksek gençliğimiz var” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"