• DOLAR
  $3.998,6600
 • EURO
  $0,7910
 • ALTIN
  $47.908,8600
 • BIST
  1,1309
Başkan Yüksel, belediye başkanları toplantısına katıldı

Başkan Yüksel, belediye başkanları toplantısına katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkanları toplantısına katıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı, parti sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçelerin belediye başkanları, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla CHP Tekirdağ İl Örgütü’nde […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkanları toplantısına katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı, parti sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçelerin belediye başkanları, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla CHP Tekirdağ İl Örgütü’nde düzenlenen toplantıya Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de katıldı.

Toplantı ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Yüksel, “Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Genel Başkan yardımcımız, parti sözcümüz ve milletvekilimiz Faik Öztrak ve milletvekilimiz İlhami Özcan Aygun’unda da katılımıyla Tekirdağ il başkanlığımızda belediye başkanları ve ilçe başkanları toplantısına katıldım. Karşılıklı istişarelerde bulunduğumuz toplantı da alınan kararların ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"