• DOLAR
  $2.850,1800
 • EURO
  $0,6924
 • ALTIN
  $38.617,1300
 • BIST
  1,1326
Minik Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Verildi

Minik Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Verildi

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan minik öğrenciler 20-26 Kasım Toplum Ağız Diş Sağlığı haftası nedeniyle eğitim verildi. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun evinde bulunan minik öğrencilere 20-26 Kasım Toplum Ağız Diş Sağlığı haftası nedeniyle diş sağlığı ve diş temizliği konuları hakkında eğitim verildi. Eğitimde küçüklere ağız ve diş sağlığının önemi anlatılırken, ağız ve […]

reklam"

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan minik öğrenciler 20-26 Kasım Toplum Ağız Diş Sağlığı haftası nedeniyle eğitim verildi.

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun evinde bulunan minik öğrencilere 20-26 Kasım Toplum Ağız Diş Sağlığı haftası nedeniyle diş sağlığı ve diş temizliği konuları hakkında eğitim verildi.

Eğitimde küçüklere ağız ve diş sağlığının önemi anlatılırken, ağız ve diş temizliği, diş çürümesinin engellenme yolları, hangi yiyecek ve içeceklere dikkat edilmesi gerektiği, diş fırçalamanın doğru yöntemleri gibi bir çok konuda çocuklara bilgiler verildi. Eğitimde çocuklara animasyonlu çizgi filimde izlettirildi. Programın sonunda Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan öğrencilere ağız ve diş bakım seti hediye edildi.

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bu tür programların çok verimli geçtiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Diş sağlığı konusunda verilen bu güzel eğitimin diğer eğitimler gibi çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Çocuklarımıza küçük yaşlarında bu tür bilgilerin öğretilmesi çok önemli. Ergene ilçemizde eğitime kazandırdığımız bu kalıcı eserimizde öğrencilerimize en iyi eğitimi verme gayreti çabası içindeyiz” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"